top of page

Hakkımızda

GoForGlobal ekibi olarak hedefimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti, titizlikle en hızlı ve doğru şekilde sunmaktır.

Danışmanlığını yaptığımız hizmetler için, Türkiye’de ve ilgili ülkelerdeki ekiplerimiz, avukatlarımız ile birlikte sizlere tüm süreçlerde destek oluyoruz.

Birlikte çalıştığımız müşterilerimiz kararları doğrultusunda en iyi hizmeti aldıklarından emin olarak bize tüm süreçlerini emanet ettiler. Bugüne kadar yüzlerce müşterimize sağladığımız başarı, alacağınız hizmetin kalitesinin garantisidir.  

Neden Bizi Seçmelisiniz?

GoForGlobal olarak müşterilerimize değerli avantajlar sağlıyoruz:

 

Türkiye'de Öncü: GoForGlobal ekibi, oturum programları için müşterilerine sektörde çok uzun yıllardır hizmet sunan uzmanlardan oluşmaktadır. Şirketimizdeki ekip yurtdışı yaşam deneyimi olan, tüm uluslararası yönetmeliklere ve yeniliklere hakimdir.   

Uzmanlık: Ekibimiz ve bilhassa avukatlarımız yurt dışında ve yurt içinde konusunda özel uzmanlığa sahip kişilerden oluşmaktadır.

Deneyim: Uzun yıllardır uluslararası müşterilere hizmet veriyoruz ve ihtiyaçlarınızı anlıyoruz, bu nedenle başvurularınızı nasıl başarılı kılacağımızı tam olarak biliyoruz. Şimdiye kadar düzinelerce başvuru ile %100'e yakın bir başarı oranıyla gurur duyuyoruz

Kişiselleştirilmiş Hizmet: Ekibimiz tüm süreç boyunca 7/24 destek sağlar. Tüm hazırlıklar kişiye özel tasarlanır.

Memnuniyet: Müşterilerimizin memnuniyeti en önemli hedefimizdir. Başvuru kapsamında bunun yerine getirilmemesi durumunda telafi etmeye hazır olacağız.

Reviewing the Law
Courthouse Steps
Business Team

Ekibimizle Tanışın

bottom of page